O nas

Apartamenty w Krakowie, apartamenty w Zakopanem

 

 

Nasze Apartamenty to firma, która na ogólnopolskim rynku usług turystycznych działa już od dłuższego czasu.  Czternaście lat - to wystarczająco dużo, aby nabrać doświadczenia i pewności co do tego, czego dokładnie oczekują od noclegów nasi Goście.  Kierując się Państwa potrzebami, już od 2002 roku  zajmujemy się wynajmem apartamentów w Krakowie oraz apartamentów w Zakopanem.  Z dumą możemy pochwalić się bardzo silną pozycją na każdym ze wspomnianych rynków.

 

Obecnie w naszej ofercie posiadamy ponad 40 luksusowych apartamentów w Polsce. Nasze apartamenty mieszczą się w dwóch wyjątkowo popularnych i wartych odwiedzenia miastach – w Krakowie oraz Zakopanem. Są to miejsca, które trzeba odwiedzić, poczuć ich magię. Pomoże w tym komfortowy pobyt w przytulnym apartamencie w Zakopanem lub w luksusowym apartamencie w Krakowie. Dużym atutem naszych apartamentów jest ich wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. Znajdują się one bowiem w ścisłym centrum miasta – w Zakopanem jest to zaledwie 600 metrów od Krupówek, w Krakowie – niecały kilometr od Rynku Głównego. Dzięki tak dogodnemu położeniu nasi Goście mogą z łatwością dotrzeć spacerem do najważniejszych atrakcji miast. Dla tych z Państwa, którzy mimo wszystko wolą podróżować samochodem przygotowaliśmy możliwość skorzystania z parkingu. W Zakopanem jest to wydzielony parking przy obiekcie, w Krakowie natomiast istnieje możliwość zarezerwowania miejsca na parkingu strzeżonym.

 

Nie stawiamy naszym Gościom ograniczeń. Nasze apartamenty w Krakowie czy apartamenty w Zakopanem wynająć można na dobę, tydzień ale także na cały miesiąc, lub więcej. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych i biznesowych, jak i turystów  z  Polski  i  z  całego  świata.  Nasza  oferta  jest  ciekawą  alternatywą  dla  kosztownych noclegów w hotelach, których cena nie zawsze idzie w parze z oferowanym  standardem.  Koszty  naszych  apartamentów   są  dopasowywane bezpośrednio  do  potrzeb  wynajmujących, dlatego stali klienci mogą liczyć na specjalne oferty dzięki prowadzonemu przez nas programowi lojalnościowemu, do którego warto przystąpić już podczas pierwszej wizyty w jednym z naszych apartamentów. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na zorganizowanie przyjemnej i  profesjonalnej  atmosfery,  dzięki  której  nocleg  w  naszych apartamentach w Krakowie i apartamentach w Zakopanem będzie prawdziwą przyjemnością. Nasza obsługa stale  czuwa  na  stanem  technicznym apartamentów  i pozostaje  do  Państwa  dyspozycji  do  późnych  godzin wieczornych. Wszystko  po  to,  by  każdemu  zapewnić  najwyższy standard noclegu.

 

Nasze apartamenty w Krakowie oferują także luksusowy nocleg na szczyt klimatyczny. Specjalnie z myślą o jego uczestnikach przygotowaliśmy wyjątkową ofertę z transferem do i z Katowic oraz pysznym śniadaniem w cenie!

 

Chętnie nawiązujemy kontakt z Gośćmi i pomagamy im w najróżniejszych potrzebach związanych z transportem, organizacją atrakcji czy wycieczek. Gość otrzymuje także wszystko,  czego  potrzebuje  –   pełne  wyposażenie, ręczniki, środki higieniczne, świeżą pościel i wiele więcej. Dlatego niezależnie, czy zdecydujecie się na apartament w Krakowie czy apartament  w Zakopanem, dostaniecie Państwo to, co najlepsze.

 

Dbałość o każdego z naszych Gości nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia komfortowego apartamentu. Zawsze dbamy o to, aby w naszych apartamentach Goście mogli  znaleźć wszystkie sprzęty i przedmioty, które mogą być potrzebne podczas urlopu czy służbowego wyjazdu. W razie potrzeby nasi pracownicy niezwłocznie dostarczą brakujące produkty czy sprzęty do apartamentu, tak aby mogli Państwo w pełni komfortowo spędzić u nas czas. Ponadto, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania – zarówno te dotyczące apartamentów jak i transportu na lotnisko, komunikacji miejskiej lub najważniejszych atrakcji i wydarzeń w mieście.

 

Nasz system rezerwacyjny działa 24 godziny na dobę, a zespół konsultantów pomoże wybrać najbardziej odpowiedni apartament na nocleg w Krakowie, nocleg w Zakopanem.

 

Zapraszamy do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, takich, jaki Pinterest, Facebook czy Instagram, a także do odwiedzania naszych apartamentów, które znajdziecie w tych miejscach:

 

Kraków:

 ­ apartamenty Belle Epoque

 

 Zakopane:  ­

  apartamenty w Willi Motylek

 ­ apartamenty Smrek

 

Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@tww.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 6 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\Page [action] => index [module] => Application [lang] => pl [uri] => o-nas ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/def )