Noclegi Zakopane

Filtruj wyświetlane apartamenty


Zapisz się do newslettera

Noclegi Zakopane

Klimatyczny nocleg w Zakopanem

 

Poznaj bliżej miasto, które swoim gościom i mieszkańcom oferuje niezwykły klimat i zdrowe, górskie powietrze. Skosztuj smacznych oscypków i posłuchaj opowieści rodowitych górali. Zwiedź szlaki, wdrap się na szczyty, a na koniec, nocując w Zakopanem, pozwól sobie na odpoczynek wysokiej klasy.

 

Szukasz podróżniczych inspiracji? Zapraszamy na naszego bloga! Dowiesz się między innymi co robić w Zakopanem gdy pada deszcz, gdzie zjeść w Zakopanem, a także co wybrać - apartament czy hotel - i dlaczego. 

 

Nasze apartamenty ulokowane są blisko największych atrakcji górskiego miasta. Dzięki temu nasi goście wszędzie mają blisko i nie muszą tracić czasu na wyczerpujące dojazdy. Atutem noclegu w Zakopanem jest jednak nie tylko dogodna lokalizacja apartamentów TWW, ale także ich wyposażenie, które można sprawdzić w każdej z opisanych na naszej stronie internetowej ofert. Najczęściej do dyspozycji Klienta jest nie tylko sypialnia, ale także łazienka i kuchnia.

 

Wyposażenie zawiera w sobie wszystko, czego potrzeba w wygodnym i nowocześnie wyposażonym mieszkaniu – pełne umeblowanie, lodówkę, kuchenkę i inne sprzęty elektroniczne codziennego użytku. Nasza wykwalifikowana obsługa czuwa nad tym, aby mieszkańcom niczego nie brakowało. Wprowadzając się do naszych apartamentów w Zakopanem, Goście nie muszą zabierać ze sobą napakowanych walizek i plecaków – poza osobistym bagażem nasz nocleg w Zakopanem oferuje im wszystko, czego potrzebują.

 

Na każdą okazję

 

Wycieczka, wypad ze znajomymi, wyjazd biznesowy – w każdej z tych sytuacji pod koniec intensywnego dnia jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy wartościowego wypoczynku. Decydując się na wygodny apartament w samym sercu górskiego miasta, nasi Goście wybierają wnętrza, w których można zaznać prawdziwego wypoczynku. Łóżka z wygodnymi materacami, w pełni wyposażone pokoje i kameralna atmosfera to jedynie cząstka z tego, co oferują nasze noclegi w Zakopanem. Poznaj ich czar podczas pobytu po polskiej stronie Tatr.

rozwiń więcej
Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@tww.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 41 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\City [action] => index [module] => application [lang] => pl [front] => apartamenty_w_zakopanem [front0] => apartamenty_zakopane [page] => 1 ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/apartment-zakopane/p-one )