Data publikacji: 22-02-2017
Poleć przez email
Pin It

Tribute to Nat King Cole - koncert Live Jazz w Warszawie

Tribute to Nat King Cole to koncert Live Jazz w Warszawskim klubie Harenda, który odbędzie się w niedzielę 26 lutego.

 

Nat King Cole urodził się prawdopodobnie 17 marca 1919. Ten amerykańsk muzyk jazzowy znany jest ze swojego ciepłego, głębokiego głosu, a swoją karierę rozpoczął jako pianista - dopiero później skupił się na balladach.

 

W 1937 roku zaczął występować w klubach jazzowych, przede wszystkim w Los Angeles w Californi. W 1939 roku razem z Oscar Moor i Wesley Prince założył Trio King Cole (wraz z Oscar Moor i Wesley Prince). Dziś znany jest przede wszystkim jako  wokalista śpiewający muzykę łatwą i przyjemną i przyjemną dla ucha.

 

Piosenki Nata Kinga Cole wykonywać będą:


Michał Pijewski - wokal , piano
Marek Słoma Słomczynski - wokal, gitara, banjo
Jerzy Więckowski - perkusja
Andrzej Owczennikow - kontrabas

 

Jak wspomnieliśmy, koncert odbędzie się w Warszawskim klubie Harenda w niedzielę 26 lutego o godzinie 20:00. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzycie na stronę organizatora:  https://www.facebook.com/events/818173774990876/

 

 

 
Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@tww.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 52 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\News [action] => view [module] => application [lang] => pl [front] => apartamenty_w_warszawie [front0] => apartamenty_warszawa [news-url] => nat-king-cole-warszawa ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/apartment-warszawa/news/single-news )