Noclegi Kraków

Filtruj wyświetlane apartamenty


Zapisz się do newslettera

Noclegi Kraków

Luksusowe noclegi w Krakowie

 

Kraków to niezwykłe miasto, pełne wspaniałych zabytków i ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia. To jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Polsce. Aby cieszyć się w pełni udanym pobytem warto dokładnie go zaplanować, aby nie pominąć żadnych istotnych miejsc, a także zadbać o możliwie najlepszy nocleg. Takim bez wątpienia są apartamenty w Krakowie Belle Epoque Residence. To dwadzieścia dziewięć nowoczesnych, luksusowych apartamentów mieszczących się w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Nocleg w jednym z naszych apartamentów to doskonałe zwieńczenie pełnego wrażeń dnia w Krakowie. 

Dlaczego właśnie apartament?

 

Belle Epoque Apartamenty w Krakowie to jedyne takie miejsce w mieście. Nowoczesny luksus łączy się tu z historią i tradycją Krakowa tworząc neisamowity efekt w postaci urokliwych i przytulnych apartamentów, które zachwycą każdego. Istotnym walorem apartamentów jest fakt, że znacznie różnią się one od hotelowych pokoi - tutaj do dyspozycji mają Państwo całe, przestonne mieszkanie, z osobną sypialnią, łazienką oraz aneksem kuchennym. 

 

Nasze apartamenty w Krakowie to także estetyka i przyjemność przebywania. Z hotelami bywa różnie – trafiają się te skromniejsze i bogatsze, lepiej i gorzej umeblowane. Apartamenty, które oferujemy w naszej firmie, są odpowiednio wyposażone i stylowo udekorowane, dzięki czemu nocleg w Krakowie może być czystą przyjemnością.

 

Apartamenty Belle Epoque Residence to także dobra cena. Ta zależy od wielu czynników, jednak zawsze pozostaje konkurencyjna wobec tej hotelowej. Warto uświadomić sobie, że cena noclegu w hotelu obejmuje jeden pokój, w przypadku naszej oferty jest to natomiast cały apartament. Co ważne – nasz nocleg w Krakowie nie znajduje się na obrzeżach miasta, a w samym jego sercu.

 

To tylko niektóre z najistotniejszych powodów, dla których warto odwiedzic nasze apartamenty. Warto odwiedzić to jedyne w swoim rodzaju miejsce i poczuć jego niesamowitą atmosferę. 

 

rozwiń więcej
Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@apartart.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 38 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\City [action] => index [module] => application [lang] => pl [front] => apartamenty_w_krakowie [front0] => apartamenty_krakow [page] => 1 ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/apartment-krakow/p-one )