Noclegi Kraków

Filtruj wyświetlane apartamenty


Zapisz się do newslettera

Noclegi Kraków

Luksusowe noclegi w Krakowie

 

Kraków to neizwykłe miasto, pełne wspaniałych zabytków i ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia. To jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Polsce. Aby cieszyć się w pełni udanym pobytem warto dokładnie go zaplanować, aby nie pominąć żadnych istotnych miejsc, a także zadbać o możliwie najlepszy nocleg. Takim bez wątpienia są apartamenty w Krakowie Belle Epoque. To dwadzieścia dziewięć nowoczesnych, luksusowych apartamentów mieszczących się w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Nocleg w jednym z naszych apartamentów to doskonałe zwieńczenie pełnego wrażeń dnia w Krakowie. 

Dlaczego właśnie apartament?

 

Belle Epoque Apartamenty w Krakowie to jedyne takie miejsce w mieście. Nowoczesny luksus łączy się tu z historią i tradycją Krakowa tworząc neisamowity efekt w postaci urokliwych i przytulnych apartamentów, które zachwycą każdego. Istotnym walorem apartamentów TWW jest fakt, że znacznie różnią się one od hotelowych pokoi - tutaj do dyspozycji mają Państwo całe, przestonne mieszkanie, z osobną sypialnią, łazienką oraz aneksem kuchennym. 

 

Nasze apartamenty w Krakowie to także estetyka i przyjemność przebywania. Z hotelami bywa różnie – trafiają się te skromniejsze i bogatsze, lepiej i gorzej umeblowane. Apartamenty, które oferujemy w naszej firmie, są odpowiednio wyposażone i stylowo udekorowane, dzięki czemu nocleg w Krakowie może być czystą przyjemnością.

 

TWW to także dobra cena. Ta zależy od wielu czynników, jednak zawsze pozostaje konkurencyjna wobec tej hotelowej. Warto uświadomić sobie, że cena noclegu w hotelu obejmuje jeden pokój, w przypadku naszej oferty jest to natomiast cały apartament. Co ważne – nasz nocleg w Krakowie nie znajduje się gdzieś na obrzeżach miasta, a w samym jego sercu.

 

To tylko niektóre z najistotniejszych powodów, dla których warto odwiedzic nasze apartamenty. Warto odwiedzić to jedyne w swoim rodzaju miejsce i poczuć jego niesamowitą atmosferę. 

 

rozwiń więcej
Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@tww.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 38 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\City [action] => index [module] => application [lang] => pl [front] => apartamenty_w_krakowie [front0] => apartamenty_krakow [page] => 1 ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/apartment-krakow/p-one )