Noclegi Zakopane

Filtruj wyświetlane apartamenty


Zapisz się do newslettera

Noclegi Zakopane

Klimatyczny nocleg w Zakopanem

 

Poznaj bliżej miasto, które swoim gościom i mieszkańcom oferuje niezwykły klimat i zdrowe, górskie powietrze. Skosztuj smacznych oscypków i posłuchaj opowieści rodowitych górali. Zwiedź szlaki, wdrap się na szczyty, a na koniec, nocując w Zakopanem, pozwól sobie na odpoczynek wysokiej klasy.

 

Szukasz podróżniczych inspiracji? Zapraszamy na nasz blog! Dowiesz się między innymi co robić w Zakopanem gdy pada deszcz, gdzie zjeść w Zakopanem, a także co wybrać - apartament czy hotel - i dlaczego. 

 

Nasze apartamenty ulokowane są blisko największych atrakcji górskiego miasta. Dzięki temu nasi goście wszędzie mają blisko i nie muszą tracić czasu na wyczerpujące dojazdy. Atutem noclegu w Zakopanem jest jednak nie tylko dogodna lokalizacja apartamentów, ale także ich wyposażenie, które można sprawdzić w każdej z opisanych na naszej stronie internetowej ofert. Najczęściej do Twojej dyspozycji jest nie tylko sypialnia, ale także łazienka i kuchnia.

 

Apartament zawiera w sobie wszystko, czego potrzeba w wygodnym i nowocześnie wyposażonym mieszkaniu – pełne umeblowanie, lodówkę, kuchenkę i inne sprzęty elektroniczne codziennego użytku. Nasza wykwalifikowana obsługa czuwa nad tym, aby niczego Ci nie brakowało. Wprowadzając się do naszych apartamentów w Zakopanem,  nie musisz zabierać ze sobą napakowanych walizek i plecaków – poza osobistym bagażem. Nasze obiekty w Zakopanem oferują wszystko, czego Ci potrzeba.

 

Wycieczka, wypad ze znajomymi, wyjazd biznesowy – w każdej z tych sytuacji pod koniec intensywnego dnia jesteś zmęczony i potrzebujsz wartościowego wypoczynku. Decydując się na wygodny apartament w samym sercu górskiego miasta, masz możliwośc wyboru wnętrza, w którym można zaznać prawdziwego wypoczynku. Łóżka z wygodnymi materacami, w pełni wyposażone pokoje i kameralna atmosfera to jedynie cząstka z tego, co oferują nasze noclegi w Zakopanem. Poznaj ich czar podczas pobytu po polskiej stronie Tatr.

rozwiń więcej
Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@apartart.pl