Poleć przez email
Pin It

Weź flagę i idź w Zakopane po nagrody!

Wybierasz się do Zakopanego? Świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Tylko u nas masz niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w akcji z flagą. Weź flagę i idź w Zakopane po nagrody! Już wyjaśniamy o co chodzi!

 

Weź flagę i idź w Zakopane po nagrody!

Każdy, kto zarezerwuje apartament w Willi Motylek po 15.05.2019 i powoła się w rezerwacji na nasz konkurs (wpisz konkurs z flagą) ma możliwość wzięcia udziału w naszym Konkursie!* Wystarczy poprosić naszych recepcjonistów o flagę i wyruszyć w Zakopane. A tam już może Cię ponieść fantazja. Zrób zdjęcie:

- z miśkiem, góralem lub góralką w stroju regionalnym, z budką z oscypkami, przy bacówce;

- pod muzeum oscypka, muzeum tatrzańskim, muzeum TPN itp. itd.;

- na koncercie, Festiwalu Folkloru Ziem Górskich itp. itd.;

- na Gubałówce z widokiem na góry;

- w termach;

- w Dolinie Chochołowskiej;

- nad jeziorem Czorsztyńskim;

- w czasie pikniku nad rzeką...

- UWAGA! Z akcji wyłączone są wszelkie tereny parków narodowych. W tym również Tatrzańskiego Parku Narodowego!

 

PAMIĘTAJ! Abyśmy mogli zaakceptować zdjęcie, musi być widoczna flaga w pełnej okazałości. Wszelkie napisy na zdjęciu muszą być widoczne (widoczne logo i adres). Poniżej znajdziesz kilka przykładów.

 

Zdjęcie zrobione i co dalej?

 

Willa Motylek na szczycie

Gotowe zdjęcie opublikuj na swoim profilu na Facebooku koniecznie z #willamotyleknaszczycie oraz z oznaczeniem naszego profilu Apartamenty w Polsce (@ApartamentywPolsceApartArt) lub na Instagramie koneicznie z #willamotyleknaszczycie oraz z oznaczeniem @apartamenty_w_polsce. Jeśli chcesz, zdjęcie możesz opublikować na dwóch profilach. Oznacz zdjęcie jako publiczne.

* Zdjęcia, które nie zostaną opublikowane na kanałach społecznościowych nie biorą udziału w akcji. 

 

Kiedy już opublikujesz zdjęcie, zgłoś się do naszych recepcjonistów po nagrodę!

 

Nagrody

Za udział w akcji masz możliwość odebrania nagrody, do wyboru:

- drewno do kominka (koszyk/na dzień),

- deska serów regionalnych,

- wino oraz zestaw oscypków,

- 1 lub 2 śniadania gratis,

- drugie auto gratis,

- piwo regionalne,

- zestaw Góralskich Pralin.

 

Dla dzieci:

- ulubiona czekolada

 

Ale to jeszcze nie wszystko!

 

KONKURS GŁÓWNY #willamotyleknaszczycie

Każde zdjęcie z oznaczeniem #willamotyleknaszczycie (na Instagramie lub Facebooku) weźmie udział w konkursie głównym, w którym główną nagrodą są 2 noce dla max. 4 osób w jednym z apartamentów w Zakopanem w 2020 roku**.

 

Dodatkowo wybierzemy 10 osób, które otrzymają wyróżnienia w postaci Voucherów prezentowych o wartości 100 zł do wykorzystania w Apartamentach w Zakopanem (Willa Motylek i Apartamenty Smrek).

 

Jury wyłoni zwycięzców konkursu spośród wszystkich zdjęć z #willamotyleknaszczycie wykonanych do 31.12.2019 r.. Zwycięzców powiadomimy o wygranej do 15.01.2020r.

 

* Rezerwacje bez powołania się na konkurs nie będą mogły wziąc udziału w akcji.

** Nocleg może nastąpić w następujących terminach: od 1.04. do 31.05.2020 i od 1.09. do  30.11.2020 r. z wyłączeniem Świąt Wielkanocnych, weekendu majowego oraz od 7 do 15 listopada. 

 

Przykładowe zdjęcia

       

Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@apartart.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 43 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\News [action] => view [module] => Application [lang] => pl [news-url] => wez-flage-i-idz-w-zakopane-po-nagrody ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/blog/single-blog )