Rabat na bilety na Eurovolley 2017!

Masz bilety na Eurovolley 2017? Masz rabat!

 

Podobnie, jak Wy, jesteśmy fanami sportu i wiernymi kibicami polskich siatkarzy, którzy nie mogą doczekać się Eurovolley 2017 w Krakowie. Dlatego zdecydowaliśmy się uczcić to wydarzenie specjalną promocją - przez cały miesiąc lipiec oraz sierpień 2017 bilety na Eurovolley 2017 to 15% rabatu na Apartament w Krakowie od TWW.

 

Każdy bilet na Eurovolley 2017 uprawnia do zniżki w wysokości 15% na rezerwację powyżej 2 nocy w apartamentach w Krakowie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Zniżka nie wyświetla się podczas rezerwacji online - prosimy o potwierdzenie jej telefonicznie. Na każdy bilet przysługuje jednorazowy rabat.

 

Eurovolley 2017 w Krakowie, czyli Mistrostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn to 30 edycja najbardziej prestiżowej imprezy mającej na celu wyłonienie najlepszych graczy w siatkówkę na Starym Kontynencie. Turniej ten odbywa się co dwa lata, a tegoroczna edycja odbędzie się między innymi w pieknym, historycznym Krakowie.

 

Nie tylko bilety na Eurovolley 2017

 

Kraków to piękne miasto - nie odkrywamy Ameryki tym stwierdzeniem. Dlatego uważamy, że warto wycieszkę na Eurovolley 2017 w Krakowie połączyć z wyjazdem, na którym będziecie mogli przynajmniej zakosztyować unikalnego kolorytu i atrakcji Krakowa. Właśnie to chcemy Wam ułatwić proponując specjalne oferty dla każdago posiadającego bilety na Eurovolley  2017.

 

Apartamenty Stary Browar lub Bulwary od TWW - to propozycje stylowego noclegu, w apartametnach, które oprócz pełnego wyposażenia zachwycają swoim stylem. Oryginalne kolory, piękne detale, obszerne balkony to nasze znaki rozpoznawcze - nie mniejsze, niż doskonałe lokalizacje apartamentów, którymi zawsze się chwalimy. Lokalizacje nie znajduję się blisko Tauron Arena, gdzie odbywa się koncert, natomiast są zlokalizowane w samym sercu Krakowa, w pobliżu niezliczonych sklepów, kafejek, restauracji czy atrakcji turystycznych.

 

Bilety na Eurovolley 2017 - gdzie kupić?

 

Jak już wspomnieliśmy, Eurovolley 2017 w Krakowie odbędzie się na zlokalizowanej poza centrum miasta hali Tauron Arena i będziemy mogli zobaczyć m.in. pojedynek który rozegra się pomiędzy drużynami Polski a Brazylii. Jeżeli chcecie zarezerwować bilety na Eurovolley 2017, możecie zrobić to na stronie AleBilet lub eBilet.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani wynajmem apartamentu ze zniżką, zapraszamy na Apartament Kraków

 

bilety na Eurovolley 2017 w Krakowie

Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@tww.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 27 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\Page [action] => index [module] => Application [lang] => pl [uri] => Eurovolley-2017-w-krakowie ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/def )