Apart Residence TWW Kraków

Zadzwoń i zarezerwuj już dziś

 

w promocyjnej cenie od 230 zł!

 

 

 

 

Apart Residence TWW to kompleks 29 apartamentów znajdujących się w historycznej kamienicy z XIX wieku, zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulic Łobzowskiej i Siemiradzkiego w Krakowie.

 

Należąca niegdyś do rodziny Turnauów, przepiękna i okazała kamienica ze względu na płaskorzeźbę znajdującą się nad wejściem nazywana bywa kamienicą „pod Matką Boską”. Choć manierystyczne zdobienia są jej cechą rozpoznawczą, Gości urzekną przede wszystkim historyczne wnętrza umeblowane w duchu epoki, drewniane podłogi oraz wyjątkowa aranżacja przestrzeni.

 

Gwarantujemy, że z momentem przekroczenia progu zabytkowej kamienicy poczują Państwo klimat galicyjskiego miasta i historyczny sznyt.

 

 

 

Apartamenty znajdują się 10 minut piechotą od Rynku Głównego, w okolicy pełnej charakterystycznych dla Krakowa kamienic, kafejek i restauracji.

 

Już dziś zapraszamy do rezerwacji telefonicznej!

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

Telefon:
48 12 638 02 12
Adres e-mail:
biuro@tww.pl
Zend\Mvc\Router\Http\RouteMatch Object ( [length:protected] => 27 [params:protected] => Array ( [controller] => Application\Controller\Page [action] => index [module] => Application [lang] => pl [uri] => Apart-Residence-TWW-Krakow ) [matchedRouteName:protected] => polish-hostname/home/def )